Кошик
22 відгуки
Пильні полотна для електролобзиків

Пильні полотна для електролобзиків

Пильні полотна для електролобзиків

05.03.17

Сьогодні поговоримо про пилочки для електролобзиків. Для тих, хто має у своєму домашньому господарстві електролобзик, час від часу має купувати пилки для нього. Різновидів і фірм-виробників існує досить багато. Найпоширеніші види пилок звичайно по дереву, крім них є полотна по металу, кахельної плитці.Найважливішим параметром для пилки (пильного полотна) є марка сталі, з якої вона виготовлена. У залежності від призначення є пилки в
виконанні HCS, HSS, біметалічні (BIM) і HM-виконанні.

HCS - високовуглецева сталь для роботи в м'яких
матеріалах, таких, як дерево, деревні плити, покриті пластиком і штучні матеріали.hcs-пила досить гнучка і при роботі з широкими заготовками їй не загрожує злам.

HSS - високопродуктивна швидкорізальна сталь для застосування в матеріалах підвищеної твердості, таких як метал, алюміній і кольорові метали. У порівнянні з hcs товщина металу у hss набагато менше, а твердість значно вище.

BIM - високоеластичне, нерозривне з'єднання з hss і hcs, розраховане на високі професійні запити. Пилка даного виду використовуються там, де існує небезпека поломки основи або де потрібні особливо еластичні, що гнуться пильні полотна. Термін служби біметалічних пилок значно вище, ніж hss або hcs.
Біметалічні пили це відмінне співвідношення між ціною і продуктивністю. Діапазон використання bim-пил це: деревина, метал, кольоровий метал, алюміній. В залежності від ширини пильного полотна, bim може підходити для опрацювання у важкодоступних місцях, вузьких кривих ліній різу, а також для вирішення універсальних завдань при середньому навантаженні або для швидкого, абсолютно чистого різу по прямих лініях.

Але якісна сталь пилки (пильного полотна) ще не гарантує, що вона легко впорається з поставленими завданнями. Важливу роль відіграє не тільки матеріал виготовлення, але ще й форма пилки (пильного полотна).

• розмір заготовок. Перш за все слід визначитися, деталі яких розмірів будуть розпускатися. Безперечно, що пиляти брус перерізом 50х50мм або меблевий щит краще різними пилами. Для деревини, наприклад, розміри робочої частини пилою варіюються від 51 до 126 мм. Для розпилювання листового металу призначені короткі пилки (51мм), а для різання труб зручніше довгі пилки (106мм).

• тип різу. Важливим критерієм вибору пильного полотна є також геометрія різання. Пилка для прямого резу відмінно тримає напрямок, проте випиляти невеликий радіус їй навряд чи вдасться - у такої пилки широка спинка, саме тому вона настільки добре «тримає лінію». Для цих цілей підійде спеціальна тонка пилка для фігурного різу. У такого пильного полотна спинка буває навіть більш вузької, ніж хвостовик. Але щоб з її допомогою виконати прямий пропил, слід бути гранично акуратним.

• чистота різу. Критерій «прямолінійний / криволінійний різ» при виборі пили - один з двох принципових питань. Другий - швидкість пиляння, якій протиставиться чистоті кромок деталі. Розпускаючи матеріал, безсумнівно, важлива швидкість різання. Але коли справа стосується , виготовлення меблів, якість пропилу відіграє визначальну роль.

• форма зуба. Якість пропилу безпосередньо залежить від геометрії зуба. Чим крок зуба більше (відстань між сусідніми вершинами), тим швидше і грубіше буде пропил.
Актуальна і форма зубів: вони існують фрезеровані або відшліфовані. Перші мають прямокутний перетин і призначені в основному для роботи з металом, другі загострені і тому більш ефективні, коли мова йде про роботу з деревиною.

• розведення зубів. Щоб надати пилці більший «простір», її зуби розводять. У цьому випадку вона пиляє швидше, але різ виходить менш акуратним, ніж у прямозубої пилки.
Фрезеровані зуби можуть бути не тільки розведені, але й вибудувані своєрідною хвилею. Пиляє така пилка більш рівно, ніж з розводкою.

• пилки progressor. Змінний розмір зуба із збільшенням його від хвостовика до кінця робить пилку більш універсальною. Чим товще матеріал, що розпилюється, тим більша кількість великих зубів включається в роботу. Ще більшу цінність пильне полотно набуває, якщо воно біметалічні (BIM).

Отже ми з Вами розібралися які бувають пилки і підійшли до вибору виробника який їх виготовляє. Вироблені відповідно з найсучаснішими розробками на високотехнологічному обладнанні італійській фірмі "CMT" - найкращий вибір в співвідношенні ціна/якість. ЦІ пилочки Ви зможете придбати у нашій крамниці.
З повагою колектив PROмеблі.


 

Контакти
 • Телефон:
  +380 (43) 246-69-49, Факс
  +380 (50) 332-10-30, Плитні матеріали, профіля
  +380 (43) 246-69-49, факс
  +380 (98) 820-64-31, Фасади
  +380 (67) 707-81-31, Фурнітура ,комплектуючі
 • Контактна особа:
  Скалов Олег
 • Адреса:
  вул. Костянтина Василенка 16, Вінниця, Вінницька область, 21000, Україна
 • Email:
  promebli.vn@gmail.com
 • Skype:
  skalovoleg
Мапа