Кошик
22 відгуки

Меблева крайка

Меблева крайка - це вузька смужка з пластика або паперу, яка використовується для облицювання торцевої частини меблевих плит.

У крайки дві функції: захисна і декоративна. З одного боку, меблева крайка  захищає торці меблів від вологи і сколів. З іншого - вона надає меблям завершеного вигляду, стає частиною декору.

Види крайок розрізняються за різними параметрами: матеріал, ширина і товщина, тип кріплення, тип поверхні. Ключову роль для визначення основних характеристик  меблевої крайки грає матеріал і спосіб її виготовлення.

Крайка меламінова

При її виготовленні текстурні паперові волокна просочуються карбамідними (меламіновими) смолами, після чого поверхню крайки обробляєть лаком. На меламінову крайку наноситься малюнок - найчастіше це текстура деревини. В цілому ж варіантів забарвлення дуже багато, оскільки сама технологія виробництва меламінової крайки не передбачає ніяких обмежень, коли мова йде про колір.

З меламіновою крайкою легко працювати в домашніх умовах, оскільки вона не вимагає спеціального устаткування для облицювання меблів. Разом з тим вона не дуже витривала, легко пошкоджується.

Більш міцні крайкооблицювальні матеріали ті, що виготовлені на основі термопластів. Однак для роботи з ними потрібне спеціальне обладнання.

Крайка ПВХ

Крайка на основі термопласта полівінілхлориду стійка до механічних пошкоджень, служить довго, їй не страшні хімікати і високі температури, при цьому вона гнучка.

Крайка АБС

Те ж, що і про ПВХ, можна сказати про крайку АБС, в основі якої акрилонітрил-бутадієн-стирол. Варто лише додати, що це ударостійкий термопластик, м'якший, ніж ПВХ, тому працювати з ним простіше, але спеціальне обладнання все одно необхідно. Є у крайок АБС і очевидні зовнішні переваги - це ідеально гладка поверхня, колір, який не втрачає своєї насиченості через роки, відсутність білих слідів на зрізах.

 

Групи товарів та послуг
Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
Контакти
 • Телефон:
  +380 (43) 246-69-49, Факс
  +380 (50) 332-10-30, Плитні матеріали, профіля
  +380 (43) 246-69-49, факс
  +380 (98) 820-64-31, Фасади
  +380 (67) 707-81-31, Фурнітура ,комплектуючі
 • Контактна особа:
  Скалов Олег
 • Адреса:
  вул. Костянтина Василенка 16, Вінниця, Вінницька область, 21000, Україна
 • Email:
  promebli.vn@gmail.com
 • Skype:
  skalovoleg
Мапа